Informacje o sklepie

Hurtownia wędkarska ABCwedkarza.pl prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów wędkarskich w rewelacyjnie niskich cenach.
Dane firmy:
MARMAG Jaskulski Marcin
01-926 Warszawa
ul. Nerudy 12/46
NIP 1180940307
tel. 604 135 100 Marcin
Od 1 sierpnia 2019 otwieramy stacjonarną hurtownię w Babicach Starych pod Warszawą. (dostępna dla klientów hurtowych i detalicznych).
Sklepy wędkarskie i firmy zainteresowane zakupem hurtowym prosimy o rejestrację na naszej stronie i kontakt z nami w celu zmiany konta na status hurtownika i przypisanie rabatów do poszczególnych marek.
Firma MARMAG istnieje od 1999 roku.
Zaopatrujemy sklepy wędkarskie w produkty firm: mikado, jaxon, robinson, savage gear, okuma, van den eynde itd.
Wkrótce pełna oferta firm: DAM, Konger i Shimano.
Prowadzimy sprzedaż artykułów wędkarskich na allegro pod nick: abcwedkarza-pl. Ceny na allegro są średnio 10 % wyższe niż w hurtowni abcwedkarza.pl więc czy warto przepłacać? W naszej hurtowni wędkarskiej otrzymują Państwo dodatkowe rabaty za wartość koszyka. 
Od ponad 10 lat prowadzimy również księgarnie edukacyjne które mają rewelacyjne opinie na allegro i statusy super sprzedawcy: nick Podreczniki, Podreczniki4.
Obsługę klienta prowadzimy tak jak sami chcielibyśmy być obsłużeni i dlatego zadowolony klient to nasz klient
Dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa zakupów internetowych i Państwa danych dlatego zainstalowaliśmy certyfikat SSL.
Certyfikat SSL to narzędzie poświadczające wiarygodność domeny bądź domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji. Gwarancja ta jest udzielana przez niezależny podmiot czyli wystawcę.
Życzymy udanych połowów i dużo odpoczynku nad wodą.
pixel